Οι προσληφθέντες γεωτεχνικοί για λόγους πρακτικής άσκησης στο ΥΠΑΑΤ | paseges.gr

Εκτύπωση Αποστολή
Οι προσληφθέντες γεωτεχνικοί για λόγους πρακτικής άσκησης στο ΥΠΑΑΤ

Οι προσληφθέντες γεωτεχνικοί για λόγους πρακτικής άσκησης στο ΥΠΑΑΤ

09.11.2007 | 14:10
Την Απόφαση για την «Επιλογή, πρόσληψη και τοποθέτηση Γεωπόνων, Κτηνιάτρων, Ιχθυολόγων, Γεωλόγων Δασολόγων, Τεχνολόγων Γεωπονίας, Τεχνολόγων Τροφίμων & Διατροφής, Τεχνολόγων Δημόσιας Υγιεινής, Τεχνολόγων Ιχθυοκομίας – Αλιείας, Τεχνολόγων Δασοπονίας, στις υπηρεσίες και τα Νομικά Πρόσωπα του υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης, καθώς επίσης στις Περιφέρειες και τις Νομαρχιακές Αυτοδιοικήσεις, υπέγραψε ο Αλέξανδρος Κοντός στις 5 Νοεμβρίου.

Αλφαβητικά τα ονόματα

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.        

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

       2.        

ΑΚΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

       3.        

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΓΕ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - ΒΑΡΔΑΤΩΝ

 

       4.        

ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΙΛΚΙΣ

 

       5.        

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

       6.        

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΙΟΥ

 

       7.        

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤ. & Π.ΕΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

       8.        

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

       9.        

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   10.        

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

   11.        

ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   12.        

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΣΒΟΥ

 

   13.        

ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   14.        

ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝ. ΒΕΛΤ. ΖΩΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

   15.        

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤ. & Π.ΕΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   16.        

ΑΡΩΝΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 

   17.        

ΑΥΔΙΚΟΣ ΗΛΙΣΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΣΙΤΗΡΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

   18.        

ΒΑΓΕΝΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   19.        

ΒΑΡΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   20.        

ΒΑΡΚΑΡΟΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   21.        

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

   22.        

ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΦΥΛΛΟΒΟΛΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ

 

   23.        

ΒΕΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

 

   24.        

ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΓΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

   25.        

ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

   26.        

ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤ. & Π.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

   27.        

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

   28.        

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

   29.     

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

 

   30.     

ΓΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

   31.     

ΓΙΑΜΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

   32.     

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   33.     

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

   34.     

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΟΓΕΕΚΑ «ΔΗΜΗΤΡΑ»  Κ.Υ.

 

   35.     

ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ- ΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

   36.     

ΓΚΟΥΣΔΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ

 

   37.     

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΛΓΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

   38.     

ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

   39.     

ΓΟΥΣΙΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΕΓΕΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

   40.     

ΓΡΑΒΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΕΓΕ, Ν. ΛΑΚΩΝΙΑΣ-ΓΥΘΕΙΟΥ

 

   41.     

ΓΡΥΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

   42.     

ΔΑΣΙΛΑΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΓΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

   43.     

ΔΗΜΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   44.     

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

   45.     

ΔΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ

   46.     

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ

ΟΓΕΕΚΑ «ΔΗΜΗΤΡΑ»  Κ.Υ.

 

   47.     

ΖΑΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   48.     

ΖΕΡΒΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

 

   49.     

ΖΙΑΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

 

   50.     

ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

   51.     

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΛΕΙΑΣ

 

   52.     

ΘΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ             

 

   53.     

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΣΤΑΘΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   54.     

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤ. & Π.Ε. ΠΑΤΡΩΝ

   55.     

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΕΛΓΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

   56.     

ΘΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   57.     

ΘΩΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   58.     

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   59.     

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   60.     

ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   61.     

ΚΑΘΑΡΙΟΥ  ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

   62.     

ΚΑΙΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   63.     

ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

   64.     

ΚΑΛΕΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

   65.     

ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ

 

   66.     

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΓΕΑΛ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

 

   67.     

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤ. & Π.ΕΛ. ΒΟΛΟΥ

   68.     

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   69.     

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ

 

   70.     

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   71.     

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΔΡΑΜΑΣ

 

   72.     

ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

   73.     

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

 

   74.     

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   75.     

ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

   76.     

ΚΑΡΒΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ-ΙΓΝΑΤΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

   77.     

ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   78.     

ΚΑΤΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΕΓΕ, Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

 

   79.     

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

 

   80.     

ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

   81.     

ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΗΣ

 

   82.     

ΚΛΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΣΕΡΡΩΝ- ΣΕΡΡΕΣ

 

   83.     

ΚΛΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

   84.     

ΚΟΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΛΓΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

   85.     

ΚΟΛΛΙΑ ΘΕΟΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   86.     

ΚΟΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   87.     

ΚΟΠΑΡΑΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤΩΝ & Π. ΕΛ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   88.     

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

   89.     

ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

   90.     

ΚΟΤΟΝΙΑ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

 

   91.     

ΚΟΥΒΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   92.     

ΚΟΥΖΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

   93.     

ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

   94.     

ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΓΕΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

   95.     

ΚΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΛΑΡΙΣΑΣ

 

   96.     

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝ. ΒΕΛΤ. ΖΩΩΝ ΔΡΑΜΑΣ

 

   97.     

ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

   98.     

ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

   99.     

ΛΑΓΟΥΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

100.     

ΛΑΚΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤΩΝ & Π. ΕΛ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

101.     

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

102.     

ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

103.     

ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

104.     

ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

105.     

ΛΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ

ΚΕΓΕ, Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

106.     

ΛΥΚΟΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ

 

107.     

ΜΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

 

108.     

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

109.     

ΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

110.     

ΜΑΚΡΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

111.     

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

112.     

ΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΓΕ , Ν. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ-ΡΟΔΟΣ

 

113.     

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΟΓΕΕΚΑ «ΔΗΜΗΤΡΑ»  Κ.Υ.

 

114.     

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΛΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

115.     

ΜΑΝΩΛΕΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΦΥΤ. & ΠΟΙΟΤ.ΕΛΕΓΧ. ΠΕΙΡΑΙΑ

116.     

ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

117.     

ΜΑΣΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΕΛΓΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

118.     

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΒΡΟΥ

 

119.     

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

120.     

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

121.     

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡ. ΓΕΝ. ΒΕΛΤ. ΖΩΩΝ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

122.     

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΕΛΓΑ ΠΑΤΡΩΝ

 

123.     

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

 

124.     

ΜΟΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

125.     

ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ

 

126.     

ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

127.     

ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

128.     

ΜΠΑΡΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

129.     

ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

130.     

ΜΠΕΛΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

131.     

ΜΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΓΕ,Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΡΕΒΕΖΑ

 

132.     

ΜΠΛΕΤΣΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

 

133.     

ΜΠΟΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

134.     

ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΞΑΝΘΗΣ

 

135.     

ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΑ ΠΑΤΡΑ)

136.     

ΜΥΡΕΣΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΓΑ ΛΑΜΙΑΣ

 

137.     

ΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

138.     

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΛΛΑΣ

 

139.     

ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΓΕΑΛ ΚΡΗΤΗΣ

 

140.     

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΛΕΓ. ΑΓ. ΠΟΛ/ΚΟΥ

ΑΓ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

141.     

ΝΤΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΚΙΛΚΙΣ - ΚΙΛΚΙΣ

 

142.     

ΝΤΟΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΛ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

143.     

ΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

144.     

ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

145.     

ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

146.     

ΞΥΔΑ ΠΑΓΩΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΠΕΓΕΑΛ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

147.     

ΞΥΡΑΦΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

148.     

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

 

149.     

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

150.     

ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

151.     

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΓΕΕΚΑ «ΔΗΜΗΤΡΑ»  Κ.Υ.

 

152.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

153.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

154.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

155.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΠΕΛΛΗΣ- ΣΚΥΔΡΑ

 

156.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΚΕΓΕ, Ν. ΞΑΝΘΗΣ- ΞΑΝΘΗ

 

157.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΖΩΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

158.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΣΕΡΡΩΝ

 

159.     

ΠΑΠΑΜΑΝΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

160.     

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

161.     

ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

162.     

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤ. ΦΥΤΩΝ & Π. ΕΛ. ΚΑΒΑΛΑΣ

163.     

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΘΗΒΑΣ

 

164.     

ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

165.     

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

166.     

ΠΑΤΣΑΤΖΗ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

167.     

ΠΑΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

168.     

ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

169.     

ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΝΙΩΝ 

 

170.     

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

171.     

ΠΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

172.     

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

173.     

ΡΑΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

 

174.     

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

175.     

ΡΗΝΩΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΦΥΤ. & ΠΟΙΟΤ.ΕΛΕΓΧ. ΠΕΙΡΑΙΑ

176.     

ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

177.     

ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

178.     

ΣΙΑΣΙΟΥ ΑΓΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΛΓΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

179.     

ΣΙΒΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

180.     

ΣΙΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΛΓΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

181.     

ΣΚΑΜΝΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

182.     

ΣΚΕΝΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 

183.     

ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

184.     

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

185.     

ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

 

186.     

ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

187.     

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

188.     

ΣΥΜΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

189.     

ΣΥΡΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

190.     

ΣΩΤΗΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

191.     

ΤΑΚΙΔΕΛΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

192.     

ΤΑΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

193.     

ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΜΩΥΣΗ

ΕΛΓΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

194.     

ΤΑΣΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

195.     

ΤΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

196.     

ΤΖΕΝΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 

197.     

ΤΟΟΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

198.     

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

199.     

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

200.     

ΤΣΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΕΔΡΑ ΛΑΜΙΑ)

201.     

ΤΣΑΠΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

 

202.     

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

203.     

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΓΕ Ν. ΣΕΡΡΩΝ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

 

204.     

ΤΣΕΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΓΕΑΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

205.     

ΤΣΙΜΠΛΙΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

206.     

ΤΣΙΝΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

207.     

ΤΣΟΓΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

208.     

ΤΥΡΟΠΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΓΕ, Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΡΕΘΥΜΝΟ

 

209.     

ΦΑΛΕΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΟΙΚ. ΚΑΛ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

210.     

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΕΔΡΑ ΑΘΗΝΑ)

211.     

ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

212.     

ΦΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

213.     

ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΕΛΓΑ ΑΘΗΝΩΝ

214.     

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ 

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

215.     

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΥΠ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

216.     

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

217.     

ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

218.     

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

219.     

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

220.     

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

221.     

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

222.     

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.     

ΑΤΡΕΑ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

 

       2.     

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

       3.     

ΓΟΥΛΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       4.     

ΔΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΛΛΑΣ

       5.     

ΔΕΡΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       6.     

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       7.     

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

       8.     

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

       9.     

ΚΑΣΑΜΠΑΛΙΔΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

   10.     

ΚΟΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   11.     

ΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔ. ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΒΡΟΥ

   12.     

ΚΟΡΟΥ  ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

   13.     

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   14.     

ΛΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   15.     

 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   16.     

ΜΠΙΤΧΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

   17.     

ΝΕΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔ. ΔΡΑΜΑ-ΚΑΒΑΛΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

   18.     

ΝΙΤΣΟΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   19.     

ΝΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

   20.     

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔ. ΔΡΑΜΑ-ΚΑΒΑΛΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΗΣ

   21.     

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

   22.     

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

   23.     

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   24.     

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   25.     

ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   26.     

ΣΚΕΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

   27.     

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   28.     

ΤΑΞΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΣΒΟΥ

   29.     

ΤΡΑΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   30.     

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   31.     

ΦΟΥΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

   32.     

ΦΡΑΓΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   33.     

ΦΡΑΓΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΗΜΑΘΙΑΣ

   34.     

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   35.     

ΧΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔ. ΡΟΔΟΠΗΣ - ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

   36.     

ΧΑΜΑΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   37.     

ΧΑΤΖΗΛΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   38.     

ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   39.     

ΨΑΡΡΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΙΛΚΙΣ

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.     

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

       2.     

ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ  ΞΑΝΘΗΣ

       3.     

ΓΟΥΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

       4.     

ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ  ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & Ε.Α.Π.

       5.     

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

       6.     

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

       7.     

ΚΛΩΝΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ

       8.     

ΚΟΥΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

       9.     

ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

   10.     

ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ & ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

   11.     

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ  ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & Ε.Α.Π.

   12.     

ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ  ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & Ε.Α.Π.

   13.     

ΠΑΤΑΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

   14.     

ΠΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

   15.     

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΥΠΡ.-ΧΕΛΟΤΡΟΦΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

   16.     

ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   17.     

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   18.     

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. & ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΓΕΩΛΟΓΩΝ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.     

ΑΙΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       2.     

ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

       3.     

ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

       4.     

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

       5.     

ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ-ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       6.     

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

       7.     

ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       8.     

ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       9.     

ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΒΡΟΥ

   10.     

ΠΑΓΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΝΟΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

   11.     

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΚΟΖΑΝΗΣ

   12.     

ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   13.     

ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

   14.     

ΣΙΜΥΡΔΑΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

   15.     

ΣΙΟΥΜΕΡΕΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   16.     

ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   17.     

ΤΖΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   18.     

ΤΖΩΡΤΖΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

   19.     

ΤΣΑΜΠΑΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ (Ε.Θ.Ι.Α.Γ.Ε.) Κ.Υ.

   20.     

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΔΑΣΟΛΟΓΩΝ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.     

ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ,

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

       2.     

ΑΛΗΦΡΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

       3.     

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ,  ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

       4.     

ΓΙΑΓΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       5.     

ΓΚΟΥΝΤΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

       6.     

ΔΑΜΠΑΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

       7.     

ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

       8.     

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

       9.     

ΚΑΙΣΜΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ-ΕΛΛΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ,  ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

   10.     

ΚΑΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

   11.     

ΚΑΡΑΒΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   12.     

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   13.     

ΚΑΡΑΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   14.     

ΚΑΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

   15.     

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

   16.     

ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

   17.     

ΚΟΜΜΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

   18.     

ΚΟΡΔΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   19.     

ΚΟΤΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

   20.     

ΚΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   21.     

ΛΑΝΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   22.     

ΛΙΩΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΧΡΥΣΑΦΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

   23.     

ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   24.     

ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

   25.     

ΜΠΕΡΔΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   26.     

ΜΠΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ,  ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

   27.     

ΜΠΟΓΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   28.     

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   29.     

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ,

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

   30.     

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   31.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΣΑΜΟΥ

   32.     

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ,  ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

   33.     

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   34.     

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   35.     

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   36.     

ΠΑΧΗ ΕΝΝΕΤΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

   37.     

ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

   38.     

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   39.     

ΡΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   40.     

ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

   41.     

ΤΖΑΚΡΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ,  ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

   42.     

ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   43.     

ΤΟΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

   44.     

ΤΟΥΡΝΑΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

   45.     

ΤΡΕΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

   46.     

ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

   47.     

ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

   48.     

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

   49.     

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ,  ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.                                                                             

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       2.                                                                             

ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

       3.                                                                             

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΣΙΤΗΡΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

       4.                                                                             

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       5.                                                                             

ΖΙΑΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       6.                                                                             

ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΛΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

       7.                                                                             

ΚΑΚΛΕΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       8.                                                                             

ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       9.                                                                             

ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΣΟΦΙΑ  ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   10.                                                                             

ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

   11.                                                                             

ΚΑΡΑΦΑΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   12.                                                                             

ΚΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   13.                                                                             

ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   14.                                                                             

ΚΥΡΑΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

   15.                                                                             

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   16.                                                                             

ΛΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

   17.                                                                             

ΜΑΙΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

   18.                                                                             

ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   19.                                                                             

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

   20.                                                                             

ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΣΩΖΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   21.                                                                             

ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

   22.                                                                             

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

   23.                                                                             

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

   24.                                                                             

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

 

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΟΙΝΟΥ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

 

   25.                                                                             

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΝΙΩΝ

   26.                                                                             

ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   27.                                                                             

ΣΕΦΕΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

   28.                                                                             

ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

   29.                                                                             

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   30.                                                                             

ΤΖΙΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ

   31.                                                                             

ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   32.                                                                             

ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

   33.                                                                             

ΤΣΟΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   34.                                                                             

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟ ΗΛΙΑ

 

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΟΙΝΟΥ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

   35.                                                                             

ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   36.                                                                             

ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

       1.     

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

       2.     

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       3.     

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

       4.     

ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

       5.     

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

       6.     

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

       7.     

ΒΕΝΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

       8.     

ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

       9.     

ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

   10.     

ΓΕΡΟΦΩΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ, ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

   11.     

ΓΙΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

   12.     

ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΩΚΙΔΟΣ

   13.     

ΓΚΙΩΡΓΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

   14.     

ΓΚΟΥΤΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

   15.     

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   16.     

ΔΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   17.     

ΔΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   18.     

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   19.     

ΖΟΡΜΠΑ ΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

   20.     

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   21.     

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

   22.     

ΚΑΛΟΓΕΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   23.     

ΚΑΠΟΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

   24.     

ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   25.     

ΚΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   26.     

ΚΟΤΣΙΚΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   27.     

ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   28.     

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

   29.     

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ , ΝΟΜΟΣ ΣΑΜΟΥ

   30.     

ΛΙΟΒΑΡΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΧΙΟΥ

   31.     

ΜΑΚΡΥΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   32.     

ΜΑΤΕΝΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   33.     

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

   34.     

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

   35.     

ΜΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   36.     

ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

   37.     

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΗΠΕΙΡΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

   38.     

ΜΠΑΛΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   39.     

ΜΠΑΛΚΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ

   40.     

ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

   41.     

ΝΙΚΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   42.     

ΝΤΑΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

   43.     

ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

   44.     

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

   45.     

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΧΙΟΥ

   46.     

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

   47.     

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

   48.     

ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

   49.     

ΣΙΑΛΕΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΙΑΣ & ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

   50.     

ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

   51.     

ΣΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ,  ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ 

   52.     

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ

   53.     

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

   54.     

ΤΑΡΑΜΠΙΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΜΠΡΟΥΚ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

   55.     

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

   56.     

ΤΣΑΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΗΠΕΙΡΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

   57.     

ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

   58.     

ΤΣΙΟΥΜΑΡΗ ΓΑΛΑΤΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

   59.     

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ, ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

   60.     

ΥΓΕΙΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

 

   61.     

ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

   62.     

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

 Κ.Υ.

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ  ΥΓΙΕΙΝΗΣ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

             1.      

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ν. ΣΕΡΡΩΝ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ

             2.      

ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Ν.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

             3.      

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

             4.      

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ,  ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

             5.      

ΚΑΣΝΕΣΤΗΣ  ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -

ΚΕΝΤΡΟΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

             6.      

ΚΟΥΦΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ν. ΧΑΝΙΩΝ,  ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

             7.      

ΚΡΕΜΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

             8.      

ΜΑΝΤΖΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,  ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

             9.      

ΜΑΡΚΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -

ΚΕΝΤΡΟΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         10.      

ΜΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -

ΚΕΝΤΡΟΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         11.      

ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Ν. ΑΡΚΑΔΙΑΣ,   ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

         12.      

ΤΣΙΟΛΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,  ΚΕΝΤΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ  ΑΛΙΕΙΑΣ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

             1.      

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΒΡΟΥ

             2.      

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΑΝΕΛΛΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ Ε.Α.Π.

             3.      

ΒΑΞΕΒΑΝΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ

             4.      

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Ν. ΑΡΤΑΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΥΠΡΙΝΟΤΡΟΦΕΙΟ-ΧΕΛΟΤΡΟΦΕΙΟ ΑΡΤΑΣ

             5.      

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

             6.      

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ, ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

             7.      

ΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

             8.      

ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ν. ΔΡΑΜΑΣ, ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

             9.      

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΙΟΣ

         10.      

ΚΑΡΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

         11.      

ΚΑΣΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ,  ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

         12.      

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

         13.      

ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

         14.      

ΚΡΕΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ

         15.      

ΜΑΣΤΟΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΑΛΙΕΥΤ. ΤΕΧΝΟΛ. ΕΦΑΡΜ. & Ε.Α.Π. (ΠΕΙΡΑΙΑ)

         16.      

ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ Ε.Α.Π.

         17.      

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

         18.      

ΠΑΝΤΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

         19.      

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ

         20.      

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

         21.      

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ,  ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

         22.      

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ

         23.      

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ, ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

         24.      

ΠΕΡΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ

ΝΟΜΑΡΧ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΑΛΙΕΥΤ. ΤΕΧΝΟΛ. ΕΦΑΡΜ. & Ε.Α.Π. (ΠΕΙΡΑΙΑ)

         25.      

ΡΟΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

         26.      

ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ν. ΔΡΑΜΑΣ, ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

         27.      

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ Ε.Α.Π.

         28.      

ΣΚΟΡΔΙΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

         29.      

ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΛΕΙΑΣ

         30.      

ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ,  ΙΧΘΥΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

         31.      

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

         32.      

ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

         33.      

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΙΕΥΤΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ Ε.Α.Π.

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΑ

     1.      

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ.ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΑΒΑΛΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

     2.      

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

     3.      

ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

     4.      

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

     5.      

ΑΞΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

     6.      

ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

     7.      

ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

     8.      

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

     9.      

ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΝΑΞΟΥ

 10.      

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 11.      

ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΠΥΡΓΟΥ

 12.      

ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

 13.      

ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 14.      

ΓΕΡΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 15.      

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 16.      

ΓΙΑΒΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 17.      

ΓΙΑΓΤΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑΤ ΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

 18.      

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 19.      

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ , ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 20.      

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΙΛΚΙΣ

 21.      

ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 22.      

ΓΚΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 23.      

ΓΚΟΓΚΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ

 24.      

ΓΚΟΥΝΤΟΥΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 25.      

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 26.      

ΓΡΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 27.      

ΓΡΥΠΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 28.      

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΔΡΑΜΑΣ

 29.      

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 30.      

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 31.      

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΛΕΙΑΣ

 32.      

ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 33.      

ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 34.      

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

 35.      

ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 36.      

ΚΑΒΑΖΙΔΗ ΑΝΘΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΝΙΩΝ

 37.      

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 38.      

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 39.      

ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 40.      

ΚΑΛΛΙΓΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

 41.      

ΚΑΜΠΟΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 42.      

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 43.      

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ, ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 44.      

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ

 45.      

ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 46.      

ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

 47.      

ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 48.      

ΚΟΛΙΝΤΖΙΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 49.      

ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

 

 50.      

ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ-ΕΒΡΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

 51.      

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 52.      

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 53.      

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 54.      

ΚΟΤΣΩΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΟ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

 55.      

ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 56.      

ΚΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

 57.      

ΚΟΥΤΟΥΦΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΛΛΑΣ

 58.      

ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΑΡΧ.ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΑΒΑΛΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΗΣ

 59.      

ΚΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ, ΝΟΜΟΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

 60.      

ΚΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 61.      

ΚΡΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 62.      

ΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

 63.      

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 64.      

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 65.      

ΛΑΠΑΝΑΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

 66.      

ΛΙΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 67.      

ΛΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΠΕΓΕΑΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ

 68.      

ΛΙΟΝΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ , ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 69.      

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 70.      

ΛΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 71.      

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΑΒΑΛΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ, ΝΟΜ. ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΡΑΜΑΣ

 72.      

ΜΑΜΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ, ΝΟΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 73.      

ΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΛΑΜΙΑΣ

 74.      

ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

 

 75.      

ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΣΒΟΥ

 76.      

ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 77.      

ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ

 78.      

ΜΟΥΚΑΛΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 79.      

ΜΟΥΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΙΑΤΟΥ

 80.      

ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 81.      

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 82.      

ΜΠΑΡΛΑ ΣΟΦΙΑ - ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 83.      

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

 84.      

ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ

 85.      

ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 86.      

ΜΠΟΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 87.      

ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΛΑΜΙΑΣ

 88.      

ΜΠΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 89.      

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 90.      

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 91.      

ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 92.      

ΟΣΜΑΝΤΖΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

 93.      

ΠΑΙΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 94.      

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 95.      

ΠΑΝΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΣΠΟΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 96.      

ΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

 97.      

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 98.      

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ

 

ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΕΡΒΙΩΝ

 99.      

ΠΑΠΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΕΛΓΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

100.      

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

101.      

ΠΑΡΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

102.      

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

103.      

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

104.      

ΠΛΑΤΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

105.      

ΠΛΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

106.      

ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΛΓΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

107.      

ΡΟΥΜΠΙΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

108.      

ΣΕΔΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

109.      

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

110.      

ΣΗΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΙΕΡΙΑΣ

111.      

ΣΙΔΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΡΑΤΙΚΟ ΚΤΗΜΑ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

112.      

ΣΙΟΛΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

113.      

ΣΚΑΡΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

114.      

ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

115.      

ΣΟΥΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΦΥΤΩΝ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΒΟΛΟΥ

116.      

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

117.      

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

118.      

ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΚΡΑΤΙΚΟ ΚΤΗΜΑ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

119.      

ΣΥΡΓΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

120.      

ΣΧΙΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

121.      

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΟΡΟΥ

 

122.      

ΤΖΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

123.      

ΤΖΙΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΙΩΝΝΙΝΩΝ

124.      

ΤΖΙΜΙΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

125.      

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

126.      

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΕΠΠΥΕΛ ΑΘΗΝΩΝ

127.      

ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

128.      

ΤΣΑΡΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΕΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

129.      

ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ

130.      

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΠΕΓΕΑΛ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

131.      

ΤΣΙΟΥΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

132.      

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

133.      

ΤΣΟΥΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

134.      

ΦΕΒΡΑΝΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

135.      

ΦΙΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΖΩΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

136.      

ΦΡΟΥΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

137.      

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

138.      

ΧΑΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

139.      

ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

140.      

ΧΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

141.      

ΧΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

142.      

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

143.      

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

144.      

ΧΟΡΜΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΧΑΙΑΣ

145.      

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

146.      

ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

147.      

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ

 

ΚΕΠΠΥΕΛ ΚΙΛΚΙΣ

148.      

ΨΑΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Κ.Υ.

 

Ο καιρός αναλυτικά